Lärare

Ida Ahl

Trummor, slagverk

Markus Ahlberg

El Sistema

Marcus Alm

Trumpet, orkester, storband, brasslek, Erasmus+

Stellan Alneberg

Piano

Ida Andersson

Fiol, altfiol, orkester

Edward Anderzon

Fiol, nyckelharpa

Emma Angberg

Blockflöjt, tvärflöjt, piano

Helena Bergman

Dans

Sara Berntsdotter

Kulturskolan kommer

Per Bjelovuk

Trummor, slagverk

Peter Boivie

El Sistema

Lisa Broberg

Valthorn, althorn, trumpet, trombon, orkester

Mats Broberg

Tvärflöjt, piano, orkester

Anders Brunnsberg

Trummor, slagverk

Hanna Carlsson

El Sistema, saxofon, Erasmus+

Regina Carlstedt

Fiol

Martin Cederquist

Klarinett, saxofon, orkester

Susanne Christiansson

Bild & form

Natalia Dahnberg

Bild & form

Caroline Eriksson

Fiol, nyckelharpa

Zara Eriksson

Teater

Magnus Fagerberg

Sång, kör

Anja Fors

Cello, orkester

Ester Forsberg

Fiol, altfiol (vikarie)

Oskar Forsberg

Saxofon, storband

Aldona Gassowski

Piano

Nina Gleiss

El Sistema

Pi-Marielle Gustaphsson

Dans

Maria Haasnoot

Fiol, altfiol, orkester

Tobias Hall

Klarinett, saxofon, orkester

Mats Hamrin

Trombon, tuba, althorn, orkester, brasslek

Helena Hansson

Oboe

Stina Hellberg Agback

Harpa

Eva-Lena Holmstedt

Fagott, blockflöjt, Nanna Serenadensemble

Jonas Isaksson

Elgitarr, gitarr

Mats Jansson

Piano

Mårten Jansson

Kör, sång, musikteori

Pal Johnson

Kontrabas, orkester

Sally Karlberg

Piano

Kristina Karselyte

Piano

Angus Keay

Elgitarr, gitarr

Andreas Kreuger

Piano

Tomas Landahl

Gitarr

Maria Larsson

Dans

Jonas Lefvert

Gitarr

Alejandro Lemos

Gitarr

Angelica Lewenhagen

Animation

Ann-Kristin Liljenström

Piano, blockflöjt

Åsa Lindgren

Teater

Alexander Ljungström

Kulturskolan kommer (vikarie)

Mike Loshak

El Sistema

Nicklas Lundberg

Gitarr, elgitarr (vikarie)

Felix Luttinger

Dans

Anna Kroeker

Fiol, altfiol (vikarie)

Mia Mattsson Hamrin

Tvärflöjt, blockflöjt, piano, orkester

Kristofer Morhed

Piano (vikarie)

Anette Müller-Roos

Piano

Margareta Nilsson Breman

Harpa (vikarie)

Maria Nyström Cervin

Piano (vikarie)

Olof Olofson

Trumpet (vikarie)

Helena Olsson

Blockflöjt

Per Olsson

Piano

Svetlana Opman

Piano

Carl Orrje

Piano

Daniel Palmqvist

Elgitarr, gitarr

Helena Parrow

Sång, kör

Olle Sahlström

Elbas

Sonia Sahlström

Nyckelharpa, fiol, Etnogruppen

Anna Salmonsson

El Sistema

Gerd Simonson-Grahn

Piano (vikarie)

Ingrid Sivard

El Sistema, musiklek/rytmik

Eva Sonefors

Piano

Hillevi Stenvall

Tvärflöjt, piano

Malin Stintzing

Teater

Magnus Stjernberg

Gitarr

Anja Strautmanis

Cello, orkester

Fredrik Ström

Fiol

Lilia Sukiasyan

Piano

Vidya-Liselotte Sundberg

El Sistema

Elin Svanström

Funktionsinriktad musikterapi

Leo Sörlin

Gitarr

Martin Tell

Piano

Erik Tengholm

Trumpet, orkester (vikarie)

Mikaela Tännérus Baltzari

El Sistema, tvärflöjt (vikarie)

Joel Wallander

Elgitarr, gitarr, ensemble

Cecilia Wickström

El Sistema, fiol, altfiol, orkester

Elsa Wikström

Fiol, altfiol, orkester (vikarie)

Fanny Wikström

Piano, orkester

Susan Yondt

Piano
Uppdaterad: